Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Programátoři počítačových aplikací specialisté - Minerva Česká republika, a.s.

Požadovaná profese Programátoři počítačových aplikací specialisté
Pracovní poměr od 29.8.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 40000Kč / měsíc
Poznámka místo výkonu práce: Tábor
Náplň práce: - spolupráce na vývoji a realizaci SW řešení rozsáhlých ucelených IS
Požadujeme:
- zkušenosti s programováním podmínkou !!!
- zkušenosti z oblasti EDI zpráv výhodou
- minimálně středoškolské vzdělání
- flexibilitu, spolehlivost a vysoké pracovní nasazení
- ochotu učit se nové věci
- komunikativnost
- řidičský průkaz skupiny B
- znalost AJ výhodou
- znalost některého z produktů 4GL, JAVA nebo C# výhodou
Nabízíme:
- zajímavou tvůrčí práci
- dlouhodobou spolupráci
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- po zapracování možnost nadstandardního finančního ohodnocení + prémie
- pozice je vhodná i pro absolventy
Nástup možný ihned
flexibilní pracovní dobu vč. home office, týden dovolené navíc, stravenky, životní připojištění, benefitní program Sodexo aj.
kontakt: Ing. Herget: richard.herget@minerva-is.cz; ing. Horák: josef.horak@minerva-is.cz
Referenční číslo 14913480729
Úřad práce Tábor
Nabídky brigád Tábor Nabídky práce Tábor