Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Programátoři počítačových aplikací specialisté - ConWare solutions, s.r.o.

Požadovaná profese Programátoři počítačových aplikací specialisté
Pracovní poměr od 1.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSV
Výhody
  • Jiné výhody - stravenky, homeoffice, časově flexibilní práce
  • Dovolená navíc - 25 dnů dovolené celkem
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 40000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
-Vývoj aplikací a interface za využití JavaScript, HTML
-Technická implementace ServiceNow platformy
-Spolupráce na úpravách modulů a tvorbě nových aplikací
-Konzultace navrhovaného řešení v rámci implementačního týmu

Požadavky:
-Zkušenosti s vývojem software nebo webových aplikací
-Dobrá znalost JavaScript nebo podobné technologie
-Cit pro efektivní a čistý zdrojový kód
-Schopnost pracovat samostatně s vysokým nasazením
-Výhodou angličtina v psané i mluvené formě

Výhodou je:
-Zkušenost se ServiceNow a znalost datového modelu ServiceNow
-Znalost ITILu a ITIL procesů
-Praktické zkušenosti s ITSM a celkové povědomí o těchto produktech

Způsob kontaktu: telefonicky (po-pá; 8:00-15:00) nebo zasílat životopisy na email.
Referenční číslo 14759140731
Pracoviště ConWare solutions, s.r.o. . Těrlicko
Těrlicko (okres Karviná)
Horní Těrlicko
Těšínská 148 /61
Firma ConWare solutions, s.r.o.
Kontaktní osoba Miroslav Materna
tel.: +420 606 669 618
miroslav.materna@conware.cz
Úřad práce Karviná
Nabídky brigád Karviná Nabídky práce Karviná