Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Programátoři počítačových aplikací specialisté - MERCON Přerov s.r.o.

Požadovaná profese Programátoři počítačových aplikací specialisté
Pracovní poměr od 1.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC (- programování)
Výhody
  • Podnikové stravování - - stravné
  • Zvláštní prémie - - motivační odměny
Mzdové rozpětí od 25000Kč do 35000Kč / měsíc
Poznámka Nástup možný IHNED. Pracovní doba od 07,00hod. s možností úpravy.

Náplň práce:
programování dle IEC 61131-3, Allen Bradley, ABB, Siemens; tvorba vizualizací pro panely Weintek, Control Web, Factory Talk; tvorba návodu, zaškolení obsluhy

Požadavky:
znalost čtení elektro dokumentace

Nabízíme:
stravné; motivační odměny; firemní akce

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: kleinova@mercon.cz

Referenční číslo 14728710764
Pracoviště MERCON Přerov s.r.o.
Přerov (okres Přerov)
Přerov I-Město
9. května 2839 /90
Firma MERCON Přerov s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Ivana Kleinová
tel.: +420 606 703 505
kleinova@mercon.cz
Úřad práce Přerov
Nabídky brigád Přerov Nabídky práce Přerov