Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Programátoři počítačových aplikací specialisté - Ataccama Software, s.r.o.

Požadovaná profese Programátoři počítačových aplikací specialisté
Pracovní poměr od 1.8.2016
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Bakalářské
Mzdové rozpětí od 30000Kč do 45000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce:Sokolovská č.p. 685/136f,Praha 8
Kontakt: eva.horka@ataccama.com

Požadavky: zkušenost s vývojem a implementací komplexních webových aplikací.
Náplň práce: vývoj nové aplikace v týmu front-end developerů. Práce s technologiemi React, D3.js, Redux, Docker a dalšími, prostor pro vlastní návrhy a iniciativu.

Zaměstnanecké výhody: firemní akce, školení, jazykové kurzy, občerstvení na pracovišti, telefon+notebook, Multisport karta
Referenční číslo 11185840763
Pracoviště Ataccama Software, s.r.o. - Futurama Business Park
Praha (okres Hlavní město Praha)
Karlín
Sokolovská 685 /136f
Firma Ataccama Software, s.r.o.
Kontaktní osoba Eva Horká
jobs@ataccama.com
Úřad práce Praha 8
Nabídky brigád Praha 8 Nabídky práce Praha 8