Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Programátoři počítačových aplikací specialisté - Ataccama Software, s.r.o.

Požadovaná profese Programátoři počítačových aplikací specialisté
Pracovní poměr od 1.6.2015
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
Výhody
  • Jiné výhody - firemní akce, školení, jazykové kurzy
  • Naturální výhody - tefon + notebook
  • Podnikové stravování - občerstvení na pracovišti
Mzdové rozpětí od 35000Kč do 39000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Sokolovská č.p. 685/136f, Praha 8.
Kontakt: eva.horka@ataccama.com

Požadavky:
- angličtina - plynně / velmi pokročilý; hard skills: Linux configuration, networking, security, firewall, scripts, ssh, backups, Linux systems engeneering in a sloud enviromen, Monitoring sysems (Sensu, Nagios) and metrics (Graphite, Librato, statsd); Soft skills: komunikace v angličtině; Bonus Skills: AWS, Azure, Google Cloud, or other platforms, Management tools like Ansible, Chef, Puppet, or Salt, Docker, Vagrant, High availibility (design, load balancing)

Náplň práce: pomoc při správě infrastruktury, příprava na její budoucí funkce, monitoring, navrhování automatických operačních procesů v cloudu, asistence kolegům v poskytování optimalizovaných a spolehlivých služeb zákazníkům společnosti.
Referenční číslo 10876300765
Pracoviště Ataccama Software, s.r.o. - Futurama Business Park
Praha (okres Hlavní město Praha)
Karlín
Sokolovská 685 /136f
Firma Ataccama Software, s.r.o.
Kontaktní osoba Eva Horká
jobs@ataccama.com
Úřad práce Praha 8
Nabídky brigád Praha 8 Nabídky práce Praha 8