Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Prodejci po telefonu - ePojisteni.cz s.r.o.

Požadovaná profese Prodejci po telefonu
Pracovní poměr od 11.4.2016
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
Jazyky
  • Čeština - 2 (Aktivní)
Výhody
  • Jiné výhody - multisport karta
  • Naturální výhody - snídaně na pracovišti
Mzdové rozpětí od 18000Kč / měsíc
Poznámka NABÍZÍME:

Hlavní pracovní poměr
Nástupní mzda: 18000 Kč + pohyblivá složka mzdy, která je vázaná na Váš úspěch - až 50 000 Kč
Zajímavé finanční ohodnocení, efektivní zaškolení
Práce v přátelském týmu mladých lidí
Firemní akce, benefity (zaměstnanecké tarify, výuka AJ, stolní fotbálek, pingpongový stůl, relaxační koutek, fitness centrum, motivační hry, snídaně, MultiSport karta aj.)
Odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 5 000 Kč
Příležitost pracovat pro největší srovnávač pojištění v České Republice
NÁPLŇ PRÁCE:

Telefonická komunikace s klienty, kteří projevili zájem o naše produkty
Realizace odchozích hovorů za účelem prodeje
Zodpovídání příchozích hovorů
Analýza potřeb zákazníka, poskytování aktuálních informací
Administrativa spojená s hovory a požadavky zákazníků
Uzavírání smluv
POŽADUJEME:

Minimálně středoškolské vzdělání
Zkušenosti s prací v call centru nebo prodejem jsou velkou výhodou
Vynikající komunikační dovednosti
Výborná znalost českého jazyka
Prodejní dovednosti
Aktivní přístup k zadaným úkolům
Referenční číslo 10419100771
Pracoviště EPojisteni.cz s.r.o. 003
Praha (okres Hlavní město Praha)
Karlín
Rohanské nábřeží 678 /29
Firma ePojisteni.cz s.r.o.
Kontaktní osoba Bc. Anna Kevorkyan, HR manager
kariera@epojisteni.cz
Úřad práce Praha 3
Nabídky brigád Praha 3 Nabídky práce Praha 3