Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Prodavači v prodejnách - ERGOTEP, družstvo invalidů

Požadovaná profese Prodavači v prodejnách
Pracovní poměr od 1.12.2018 do 30.11.2019
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek (30 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 12880Kč do 15880Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: obsluha zákazníků a pokladny, odborné poradenství při prodeji, nabídka zboží zákazníkům, doplňování zboží a údržba čistého prostředí prodejny
Požadavky: dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování, spolehlivost a pečlivost, min. stupeň vzdělání - vyučení bez maturity, trestní bezúhonnost, výhodou uživatelská znalost práce s počítačem
Nabízíme: práci na zkrácený úvazek, vstupní školení a trvalou podporu nejen v začátcích, stabilní výdělek + podíl na tržbách a bonusy, slevu na kvalitní zboží Tescoma, čisté pracovní prostředí, k dispozici také vybavená kuchyňka (MW trouba, konvice, lednička) a toaleta v zázemí prodejny

Telefonicky se hlásit Po-Pá 6:00 - 14:30 hod.
Referenční číslo 14725320711
Pracoviště ERGOTEP, družstvo invalidů - OC Centro Zlín
Zlín (okres Zlín)
Malenovice
třída 3. května 1170
Firma ERGOTEP, družstvo invalidů
Kontaktní osoba Nováková Lenka, Dis.
tel.: +420 469 660 912
novakova.l@ergotep.cz
Úřad práce Zlín
Nabídky brigád Zlín Nabídky práce Zlín