Prodavači v prodejnách - VÍNO HRUŠKA s.r.o.

Požadovaná profese Prodavači v prodejnách
Pracovní poměr od 1.8.2018 do 31.7.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 14900Kč do 21000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: Národních mučedníků 949, 698 01 Veselí nad Moravou. Nabízíme: HPP - práce na plný úvazek, po roce možnost prodloužení na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu (krátký a dlouhý týden), zaměstnanecké benefity, práce v příjemném prostředí vinotéky, zajímavé platové podmínky včetně provizního systému odměňování, nástup možný ihned, karierní růst, získávání znalostí a informací na školení a kurzech pořádané someliérem společnosti, vyrábíme a prodáváme vína, která chutnají celému světu.
Požadujeme: odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, loajalnost, schopnost dobré komunikace s lidmi, organizační schopnosti, reprezentativní vystupování při jednání se zákazníky, praxe v oboru výhodou, ochota učit se novým věcem, znalost vína velkou výhodou, alespoň částečná znalost anglického jazyka (NJ výhodou), řidičské oprávnění skupiny B.
Náplň práce: prodej vín a pochutin zákazníkům, firemní klientele, obsluha zákazníků při posezení, degustace pro zákazníky, objednávání a doplňování zboží na prodejně, dekorování prodejny, dárkových kazet a balíčků, práce s pokladním systémem. Zaměstnanecké slevy, příjemné pracovní prostředí, vedení a kolektiv, firemní školení, jiné výhody. Kontakt na tel. 724 397 911, osobně po předchozí tel. domluvě.
Referenční číslo 14685580781
Pracoviště VÍNO HRUŠKA s.r.o. - Veselí nad Moravou
Veselí nad Moravou (okres Hodonín)
Národních mučedníků 949
Firma VÍNO HRUŠKA s.r.o.
Kontaktní osoba Martina Kilianová
tel.: +420 724 397 911
martina.kilianova@vinohruska.cz
Úřad práce Hodonín
Nabídky brigád Hodonín Nabídky práce Hodonín