Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - Bikershop and ski s.r.o.

Požadovaná profese Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie
Pracovní poměr od 1.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC
Mzdové rozpětí od 25000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Dolnoměcholupská č.p. 39/48, Dolní Měcholupy, 109 00 Praha 111
Kontaktní osoba:Lucie Nejezchlebová, e-mail: prace@jamesgrant.cz

Baví Tě sport, jsi technický typ a zajímá tě práce s lidmi? Hledáš práci na plný úvazek ve sportovním prostředí? Pokud ano, pojď pracovat k nám, protože sportovní obchod hledá nové kolegy či kolegyně.

Náplň práce:
" poskytování informací o nabídce a ohledně produktů a výběru zboží novým i stávajícím zákazníků
" prodej kol, lyží a dalšího sportovního příslušenství
" činnosti spojené s provozem prodejny
" částečná správa e-shopu (výdej objednávek, plnění zboží)
" odpovědnost za zboží na prodejně (kontrola a doplňování zboží apod.)

Požadujeme:
" dobré komunikační a prodejní dovednosti
" uživatelskou znalost práce na PC
" příjemné vystupování a kladný vztah k zákazníkovi
" ochotu vzdělávat se v oboru
" spolehlivost, otevřenost a zodpovědnost
" zájem o sport

Nabízíme:
" Možnost profesního růstu po zaučení
" Zaučení do všech produktů

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám Váš životopis na e-mail: prace@jamesgrant.cz.

Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 týdnů od zaslání životopisu, berte to prosím tak, že byla dána přednost jiným kandidátům, kteří lépe vyhovují požadavkům na zadanou pozici. Velice děkujeme za pochopení.
Referenční číslo 11065800741
Pracoviště Bikershop and ski s.r.o. - Dolnoměcholupská
Praha (okres Hlavní město Praha)
Dolní Měcholupy
Dolnoměcholupská 39 /48
Firma Bikershop and ski s.r.o.
Kontaktní osoba Lucie Nejezchlebová
prace@jamesgrant.cz
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2