Prodavači smíšeného zboží - JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka

Požadovaná profese Prodavači smíšeného zboží
Pracovní poměr od 10.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 17000Kč do 21000Kč / měsíc
Poznámka PRODAVAČ/-KA - pracoviště Libuň
Požadavky: dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování, samostatný a aktivní přístup k řešení úkolů, časovou flexibilitu
Náplň práce: doplňování a prodej zboží, úklid
Plat: 15 000-20 000 Kč a výše - dle dosahované tržby
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování 2 100 Kč/měsíc, prémie za bezproblémový chod prodejny při kontrolách státními kontrolními orgány

V případě zájmu kontaktujte pana Miroslava Chudobu na telefonním čísle 603 259 225 nebo na e-mailové adrese chudoba@jednotanp.com.
Referenční číslo 14501160792
Pracoviště JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka - pracoviště Libuň
Libuň (okres Jičín)
Firma JEDNOTA, spotřební družstvo Nová Paka
Kontaktní osoba Miroslav Chudoba
tel.: +420 603 259 225
chudoba@jednotanp.com
Úřad práce Jičín
Nabídky brigád Jičín Nabídky práce Jičín