Prodavači potravinářského zboží - ZEMAN maso-uzeniny, a.s.

Požadovaná profese Prodavači potravinářského zboží
Pracovní poměr od 23.10.2017
Pracovněprávní vztah HPP, DPČ
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 14000Kčdo 16000Kč / měsíc
Poznámka PRODAVAČ/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny
- Požadujeme: praxe v oboru výhodou, příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, potravinářský průkaz, základní znalost na PC
- Nabízíme: dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení, nevyučené v oboru zaučíme, přátelský kolektiv, stravenky, bonusy, i brigádně 90 kč/hod
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu kontaktujte: Majda Jan, tel.: 731 698 989, e-mail: majda@musp.cz
Referenční číslo 13581050705
Pracoviště ZEMAN maso-uzeniny, a.s. - Hradec Králové, Akademika Bedrny
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Věkoše
Akademika Bedrny 383/10a
Firma ZEMAN maso-uzeniny, a.s.
Kontaktní osoba Jan Majda
tel.: +420 731 698 989
e-mail.: majda@musp.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové

/* Not affection functionality */