Prodavači potravinářského zboží - Zeman maso-uzeniny, a.s.

Požadovaná profese Prodavači potravinářského zboží
Pracovní poměr od 13.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 14500Kčdo 19000Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme: příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, potravinářský průkaz, základní znalost práce na PC.
Nabízíme:
- dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti
- možnost profesního růstu
- vstupní zaškolení
- nevyučené v oboru zaučíme,
- přátelský kolektiv
- stravenky
- bonusy
Náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny.
Nástup možný ihned.

Referenční číslo 13421840725
Pracoviště Zeman maso-uzeniny, a.s. (Plzeň - Edvarda Beneše)
Plzeň (okres Plzeň-město)
Doudlevce
Edvarda Beneše 581/21a
Firma Zeman maso-uzeniny, a.s.
Kontaktní osoba Štěpánka Šlejsková
tel.: +420 736 512 788
e-mail.: slejskova@musp.cz
Úřad práce Plzeň
Nabídky práce Plzeň Nabídky brigád Plzeň

/* Not affection functionality */