Nabídka již není aktuální

Prodavači potravinářského zboží - Zeman maso-uzeniny, a.s.

Požadovaná profese Prodavači potravinářského zboží
Pracovní poměr od 12.03.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 14500Kčdo 19000Kč / měsíc
Poznámka Požadujeme: příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, potravinářský průkaz, základní znalost práce na PC.
Nabízíme:
- dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti
- možnost profesního růstu
- vstupní zaškolení
- nevyučené v oboru zaučíme,
- přátelský kolektiv
- stravenky
- bonusy
Náplň práce: příprava zboží k prodeji, prodej a nabídka zboží, obsluha zákazníků, spolupráce s vedením prodejny.
Nástup možný ihned.

Referenční číslo 13421840725
Úřad práce Plzeň
Nabídky práce Plzeň Nabídky brigád Plzeň
OK
/* Not affection functionality */