Nabídka již není aktuální

Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - OKAY s.r.o.

Požadovaná profese Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb
Pracovní poměr od 01.11.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Turnusové služby
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 15000Kč / měsíc
Poznámka Okay je nejúspěšnější společností na trhu s elektrospotřebiči a stylovým nábytkem. Může se pochlubit pozicí stabilní české firmy s téměř čtvrt století dlouhou historií. Svých úspěchů by nedosáhla bez týmu šikovných pracovníků na svých prodejnách, mezi které se nyní můžete zařadit i vy.

Náplň práce:
* aktivní prodej a péče o naše zákazníky
* kontrola svěřeného úseku prodejny
* provádění průběžných inventur

Požadujeme:
* příjemné vystupování a komunikativnost
* fyzickou zdatnost, zájem o elektroniku
* chuť pracovat a učit se novým věcem
* energii a tah na branku
* zodpovědnost a spolehlivost
* trestní bezúhonnost

Nabízíme:
* zaškolení a propracovaný systém dalších školení
* možnost osobního a profesního růstu na vedoucí pozici
* práci v mladém kolektivu
* zázemí stabilní společnosti
* možnost nástupu IHNED

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pracovní pozici, zašlete svůj životopis na okay_075@okaycz.eu.
Referenční číslo 13451080793
Úřad práce Brno-město
Nabídky práce Brno-město Nabídky brigád Brno-město
/* Not affection functionality */