Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o.

Požadovaná profese Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb
Pracovní poměr od 13.11.2017 do 13.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 40 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné (vzdělání v oboru elektro, znalost elektroinstalačního materiálu podmínkou)
Výhody
  • Jiné výhody - stravenky, motivační ohodnocení, zaměstnanecké benefity
Mzdové rozpětí od 19600Kč / měsíc
Poznámka První kontakt:
Říha Miroslav, tel.: 731 492 415, 6:30 - 15 hod,
osobně: K Dílnám 973, Kolín 6:30 - 15 hod.

Požadavky:
o OU nebo SŠ nejlépe v oboru elektro - praxe výhodou
o znalost sortimentu elektroinstalačního materiálu - podmínkou
o uživatelská znalost práce na PC
o pečlivost, spolehlivost, komunikační schopnosti, příjemné vystupování, týmový duch
o ŘP sk. B

Nabízíme:
o zázemí silné české společnosti
o zajímavou práci na HPP
o motivační ohodnocení
o stravenky
o zaměstnanecké benefity
o práce v kolektivu, příjemné pracovní prostředí
o jednosměnný provoz
o mzda 19 000 - 21 000 Kč
o práce na dobu neurčitou

Pracovní náplň:
o práce ve velkoobchodním skladě s elektroinstalačním materiálem
o chystání materiálu, příjem a výdej materiálu
o rozvoz materiálu
o komunikace se zákazníky
o obsluha zákazníků na prodejně/ skladu

Pracovní doba:
o stálá pracovní doba 6,30-15,00
Referenční číslo 13548390708
Pracoviště ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o. - Kolín
Kolín (okres Kolín)
Kolín IV
K Dílnám 973
Firma ELEKTRO S.M.S., spol. s r.o.
Kontaktní osoba Miroslav Říha
tel.: +420 731 492 415
e-mail.: mriha@elektrosms.cz
Úřad práce Kolín
Nabídky práce Kolín Nabídky brigád Kolín

/* Not affection functionality */