Přepážkoví pracovníci na poštách - Česká pošta, s.p.

Požadovaná profese Přepážkoví pracovníci na poštách
Pracovní poměr od 07.12.2017 do 06.12.2018
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek, minimálně 32.5 h/týden
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti
  • Práce s PC (znalost práce na PC)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B (aktivní řidič/ka)
Výhody
  • Jiné výhody - firemní rekreační zařízení
  • Podnikové stravování - stravenky
  • Dovolená navíc - celkem 5 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie - příspěvek na životní/penzijní připojištění
Mzdové rozpětí od 13000Kčdo 20300Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: obsluha klientů pošty, přijímaní listovních a balíkových zásilek, peněžní služby, prodej poštovních produktů, starost o pošty v obvodu Domažlice , ranní a odpolední směny
Požadujeme: spolehlivost, odpovědnost, znalost práce na PC, organizační schopnosti a obchodní dovednosti, aktivní řidič/ka
Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, příspěvek na životní/penzijní připojištění
Telefonický kontakt PO-PÁ 9:00-15:00 hodin.
Referenční číslo 13453010705
Pracoviště Česká pošta, s.p. - Domažlice I
Domažlice (okres Domažlice)
Hořejší Předměstí
Msgre. B. Staška 71
Firma Česká pošta, s.p.
Kontaktní osoba Marie Jeřábková Vrbová
tel.: +420 731 542 496
e-mail.: Strakosova.simona@cpost.cz
Úřad práce Domažlice
Nabídky práce Domažlice Nabídky brigád Domažlice

/* Not affection functionality */