Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách - ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB

Požadovaná profese Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách
Pracovní poměr od 02.01.2018
Pracovněprávní vztah DPP
Směnnost Pružná pracovní doba
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti
  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 20000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
Servis a péče pro stávající a nové klienty; Nabídka finančních produktů, sjednávání smluv; Běžná administrativa; Vlastní organizace času.

Nabízíme:
Zaškolením a klientským kmenem; Propracovaným systémem odborného vzdělávání; Každodenní podporou a spolupráci v rozvoji kariéry; Zázemím silného finančního holdingu, včetně benefitů.

Požadavky:
Minimálně SŠ vzdělání s maturitou; Uživatelskou znalost práce na PC, řidičský průkaz; Smysl pro zodpovědnost, zdravé sebevědomí; Obchodní zkušenosti nebo praxe ve finančnictví výhodou

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) a motivačního dopisu na e-mail: natasa.tomickova@obchod.csobpoj.cz

Pozn.: Vybraní uchazeči budou kontaktováni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Referenční číslo 13216270759
Pracoviště ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB - pracoviště Přerov
Přerov (okres Přerov)
Přerov I-Město
Kramářova 1214/13
Firma ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Kontaktní osoba Nataša Tomíčková
tel.: +420 725 367 200
e-mail.: natasa.tomickova@obchod.csobpoj.cz
Úřad práce Přerov
Nabídky práce Přerov Nabídky brigád Přerov

/* Not affection functionality */