Praktičtí lékaři pro dospělé - EUC Premium s.r.o.

Požadovaná profese Praktičtí lékaři pro dospělé
Pracovní poměr od 1.6.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Doktorské (vědecká výchova)
Dovednosti
  • Práce s PC
Jazyky
  • Čeština - 2 (Aktivní)
Výhody
  • Jiné výhody
  • Jízdní výhody
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 46000Kč / měsíc
Poznámka Pro naši ordinaci v Kolíně - Ovčárech hledáme Praktického lékaře pro pracovnělékařské služby

Náplň práce:

- práce lékaře pracovnělékařských služeb v závodní ordinaci s vybavením pro screeningové vyšetření EMG, audiometrie, spirometrie a EKG a s rehabilitačním pracovištěm

- provádění prohlídek pracovnělékařské péče (vstupní, periodická, výstupní, mimořádná)

- sledování a vyhodnocování pracovních podmínek, doporučení klientům

- spolupráce na projektech v oblasti podpory zdraví zaměstnanců, aktivní prevence nemocí z povolání

- první lékařská pomoc na pracovišti klienta

- vedení zdravotnické dokumentace v softwaru Medicus

Požadujeme:

- příslušné vzdělání a specializaci v oboru všeobecné praktické lékařství (možno i lékař v předatestační přípravě)

- proklientský přístup, schopnost týmové spolupráce

- spolehlivost, komunikativnost a příjemné vystupování

Nabízíme:

- nadstandardní finanční ohodnocení

- v případě dojíždění služební automobil nebo kompenzace za využívání soukr. vozidla

- podpora dalšího vzdělávání

- firemní benefity (stravenky, mobilní telefon, nadstandardní lékařskou péči, týden dovolené navíc a další)

Nástup: dle domluvy

V případě zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis na email: klara.gottwaldova@eucpremium.cz, případně volejte na tel.: 604 295 903.
Referenční číslo 9932150780
Pracoviště TPCA Czech s.r.o.
Firma EUC Premium s.r.o.
Kontaktní osoba Klára Gottwaldová, HR Generalist
tel.: +420 234 630 470
klara.gottwaldova@eucpremium.cz
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2