Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Praktičtí lékaři pro dospělé - EUC Premium s.r.o.

Požadovaná profese Praktičtí lékaři pro dospělé
Pracovní poměr od 1.7.2016
Pracovněprávní vztah DPP (8 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Mzdové rozpětí od 400Kč do 500Kč / hod.
Poznámka Pro naši závodní ordinaci v Kuřimi hledáme na 1 den v týdnu (Pátek, 7:00 - 15:30) Praktického lékaře:

Náplň práce:

• Provádění prohlídek pracovně lékařské péče (vstupní, periodická, výstupní, mimořádná)

• Sledování a vyhodnocování pracovních podmínek, doporučení klientům

Požadujeme:

• VŠ vzdělání, odbornost pracovní nebo všeobecné praktické lékařství výhodou

• Vstřícný přístup k pacientům, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

• Smluvní finanční ohodnocení

• Odborné zaškolení a podpora dalšího vzdělávání

• Zajímavou a zodpovědnou práci

• Firemní benefity

Nástup: ihned nebo dle dohody

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis na email: klara.gottwaldova@eucpremium.cz nebo volejte 604 295 903.
Referenční číslo 11044830796
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2