Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Praktičtí lékaři pro dospělé - EUC Premium s.r.o.

Požadovaná profese Praktičtí lékaři pro dospělé
Pracovní poměr od 1.7.2016
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek (13 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Vysokoškolské
Mzdové rozpětí od 26000Kč / měsíc
Poznámka Pro naši závodní ordinaci ve Vysokém Mýtě hledáme Lékaře pro pracovně lékařské služby:

Náplň práce:

- provádění prohlídek pracovnělékařské péče (vstupní, periodická, výstupní, mimořádná)

- sledování a vyhodnocování pracovních podmínek, doporučení klientům

- spolupráce na projektech v oblasti podpory zdraví zaměstnanců, aktivní prevence nemocí z povolání

- první lékařská pomoc na pracovišti klienta

Požadujeme:

- VŠ vzdělání všeobecné lékařství, odbornost pracovní nebo všeobecné praktické lékařství velkou výhodou (možno i lékař v předatestační přípravě)

- vstřícný přístup k pacientům, spolehlivost a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

- velmi dobré finanční ohodnocení (26.000,- při úvazku 13 hod./týden - ve dnech Čt a Pá)

- odborné zaškolení a podporu dalšího vzdělávání

- zajímavou a zodpovědnou práci

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis na email: klara.gottwaldova@eucpremium.cz, případně volejte na tel. 604 295 903.
Referenční číslo 10947410786
Pracoviště Iveco Czech Republic
Firma EUC Premium s.r.o.
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2