Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Praktičtí lékaři pro dospělé - EUC Premium s.r.o.

Požadovaná profese Praktičtí lékaři pro dospělé
Pracovní poměr od 1.4.2016
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek (32 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Doktorské (vědecká výchova)
Jazyky
  • Čeština - 2 (Aktivní)
Výhody
  • Dovolená navíc
Mzdové rozpětí od 400Kč / hod.
Poznámka Pro naši závodní ordinaci v Humpolci hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Lékař/ka pracovně lékařské péče

Náplň práce:

• Provádění prohlídek pracovně lékařské péče (vstupní, periodická, výstupní, mimořádná)

• Sledování a vyhodnocování pracovních podmínek, doporučení klientům

• Spolupráce na projektech v oblasti podpory zdraví zaměstnanců, aktivní prevence nemocí z povolání

Požadujeme:

• VŠ vzdělání všeobecné lékařství, odbornost pracovní nebo všeobecné praktické lékařství není podmínkou (možno i lékař v předatestační přípravě)

• Znalost práce s PC na uživatelské úrovni

• Vstřícný přístup k pacientům, spolehlivost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

• Smluvní platové ohodnocení

• Odborné zaškolení a podpora dalšího vzdělávání

• Zajímavou a zodpovědnou práci

• Týden dovolené navíc, stravenky

• Další firemní benefity

Pracoviště: Humpolec

Nástup: dle dohody

V případě Vašeho zájmu o pozici nám prosím zašlete Váš profesní životopis na email: klara.gottwaldova@eucpremium.cz nebo volejte na tel.: 604 295 903.
Referenční číslo 10358900728
Pracoviště Valeo Compressor Europe, Central Trade park 1571, 396 01 Humpolec
Firma EUC Premium s.r.o.
Kontaktní osoba Konstantinos Satratzemis
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2