Pracovníci vnitřní poštovní služby - Česká pošta, s.p.

Požadovaná profese Pracovníci vnitřní poštovní služby
Pracovní poměr od 17.10.2017 do 16.10.2018
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek, minimálně 35 h/týden
Směnnost Dělené směny
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Práce s PC (uživatelská znalost)
Výhody
  • Jiné výhody - firemní rekreační zařízení
  • Podnikové stravování - stravenky
  • Dovolená navíc - celkem 5 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie - příspěvek na životní/penzijní připojištění
Mzdové rozpětí od 12000Kčdo 15000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce: třídění balíků na depu a příprava na jejich doručení, zadávání balíků do počítače, provádění vyúčtování s doručovateli, práce ve směnách (R+O+dělené směny 6:00-9:00 a 14:00-18:30)
Požadujeme: vzdělání s výučním listem, základní uživatelskou znalost práce na PC, spolehlivost a pečlivost, fyzickou zdatnost při manipulaci s balíky do 30 kg
Nabízíme: stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, příspěvek na životní/penzijní připojištění
Nutný telefonický (PO-PÁ 9-15 hodin) nebo e-mailový kontakt.
Referenční číslo 13249670769
Pracoviště Depo Domažlice
Domažlice (okres Domažlice)
Bezděkovské Předměstí
Cihlářská 620
Firma Česká pošta, s.p.
Kontaktní osoba Ivana Tučková
tel.: +420 954 391 630,605 225 856
e-mail.: posta.p302701@cpost.cz
Úřad práce Domažlice
Nabídky práce Domažlice Nabídky brigád Domažlice

/* Not affection functionality */