Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - innogy Zákaznické služby, s.r.o.

Požadovaná profese Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Pracovní poměr od 1.11.2019
Pracovněprávní vztah HPP (18.75 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 18000Kč do 20000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
-odbavování PŘÍCHOZÍCH hovorů našich zákazníků
-řešení zákaznických požadavků týkajících se záloh, plateb, odečtů, přepisů atd.
-konzultace a poradenství klientům
-PRODEJ našich služeb a produktů
-zpracování emailové komunikace se zákazníky

Hledáme právě Vás, pokud
se nebojíte kontaktu se zákazníky
-umíte dobře komunikovat a máte příjemný projev bez vady řeči
-máte tah na branku a vidíte za sebou rádi konkrétní výsledky
-máte prodej v krvi nebo máte chuť se prodeji učit
-máte možnost pracovat na směny
Jiné:
-směnný provoz - příchozí linka v době 6 - 22
-směna 7,5 hodiny/den, pozvolný nástup na směny
-možnost zkrácených úvazků po zaškolení
- na počátku nástupní mzdu od 18 000 do 20 000 Kč dle pracovních zkušeností, a k tomu
variabilní složku mzdy 20 % vyplácenou každý měsíc

podrobné informace najdete na kariérních stránkách innogy:

Způsob kontaktu: životopisy zasílat na e-mail
Referenční číslo 15069030705
Úřad práce Karviná
Nabídky brigád Karviná Nabídky práce Karviná