Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - Česká abilympijská asociace, z.s.

Požadovaná profese Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Pracovní poměr od 02.01.2018 do 31.12.2019
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek, DPP, DPČ, minimálně 30 h/týden
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) - praxe 1 let)
Mzdové rozpětí od 75Kčdo 85Kč / hod.
Poznámka Místo výkonu práce Pardubice.
Požadujeme:
• Komunikační dovednosti
• Empatii
• Zodpovědnost a svědomitý přístup
• Ochotu učit se novým věcem
• PC – uživatelsky (MS Office)

Nabízíme:
• zajímavou práci
• flexibilní zaměstnání (práce dle svého volného času)
• možnost profesního růstu

Náplň práce:
• telefonický sběr dat z ostatních středisek v ČR
• zpracovávání informací do databáze v Excelu
Referenční číslo 13536460775
Pracoviště Česká abilympijská asociace, z.s.
Pardubice (okres Pardubice)
Zelené Předměstí
Sladkovského 2824
Firma Česká abilympijská asociace, z.s.
Kontaktní osoba Pavlína Potůčková
tel.: +420 777 006 525
e-mail.: pavlina.potuckova@caacz.cz
Úřad práce Pardubice
Nabídky práce Pardubice Nabídky brigád Pardubice

/* Not affection functionality */