Požadovaná profese Pracovníci v pohřebnictví
Pracovní poměr od 16.07.2018
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek, DPP, DPČ, minimálně 20 h/týden
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 110Kčdo 130Kč / hod.
Poznámka PRACOVNÍK/-CE POHŘEBNÍHO ÚSTAVU - ŘIDIČ/-KA DODÁVKY

- DPP, DPČ, nástup možný ihned, zkrácený pracovní úvazek (20 hodin týdně), jednosměnný provoz + pohotovostní služby, fyzicky náročnějši práce
- Náplň práce: příprava smutečních obřadů, práce se zesnulými, zkušenost v řízení nutná(dodávkové vozy), jízda do nemocničních zařízení, domů atp.
- Nabízíme: mzdu 110,-Kč/hod až 130,- Kč/hod,
- Požadujeme: vyučení, serióznost, slušné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, psychickou odolnost, řidičský průkaz sk. B, zkušenost v řízení (dodávkové vozy)
- Vhodné pro uchazeče z Nového Bydžova a okolí
- Pozice je vhodná i pro OZP
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: lukaskverk@seznam.cz, tel.: 605 827 368 nebo osobně na adrese: ČSA 1449, 504 01 Nový Bydžov (p. Kverka)
Referenční číslo 14743210712
Pracoviště Pohřební ústav Miluše Přibylová
Nový Bydžov (okres Hradec Králové)
Třída Čsl. armády 1449
Firma Lukáš Kverka
Kontaktní osoba Lukáš Kverka
tel.: +420 605 827 368
e-mail.: lukaskverk@seznam.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové

OK
/* Not affection functionality */