Nabídka již není aktuální

Pracovníci pro ruční mytí vozidel - ADVANTAGE CARS s.r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit

Požadovaná profese Pracovníci pro ruční mytí vozidel
Pracovní poměr od 1.10.2015
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzdové rozpětí od 18000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce Praha Vysočany
Prosíme zájemce, aby na nabídku práce reagovali pouze přes email na eliska@advantage-cars.cz a nechodili osobně do firmy. Osobní předání CV nebude akceptováno!

K CV připojte souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení.

Náplň práce
* čištění interiéru i exteriéru vozu
* mytí, luxování, tepování, leštění, broušení
* renovace laku

Požadujeme
* znalost broušení laku a čištění kůže velkou výhodou
* praxe výhodou
* řidičský průkaz sk. B
* zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, flexibilita
* manuální zručnost

Nabízíme
* práce na HPP
* motivující finanční ohodnocení
* práce v přátelském kolektivu
* Místo výkonu práce: Praha - Vysočany

Náplň práce:
* práce s odtahovým vozem a vlekem
* pick up servis luxusních vozů
* transport vozů ze zahraničí
* spolupráce při zajištění marketingových akcí
* drobné vyřizování po městě
* administrativa spojená s jízdou

Nástup: ihned
Referenční číslo 9170830760
Úřad práce Praha 3
Nabídky brigád Praha 3 Nabídky práce Praha 3