Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení - McDonald`s ČR spol. s r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení
Pracovní poměr od 1.7.2016
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 14000Kč do 21000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Pilnáčkova č.p. 380/3, 500 03 Hradec Králové 3

PRACOVNÍK/-ICE RYCHLÉHO OBČERSTVENÍ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1. 7. 2016, třísměnný (noční) provoz
- Náplň práce: práce na úseku přípravy pokrmů, obsluha zákazníků, běžné úklidové práce; po absolvování úvodní tréninku možnost přestoupit na pozici baristy/-ky s vyšším finančním ohodnocením
- Požadujeme: min. základní vzdělání
- Nabízíme: nápoje, příspěvek na stravování, pravidelný růst mezd až 10% ročně
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky, mladistvé, OZP
- V případě zájmu kdykoliv volejte na tel.: 724 104 306 nebo se zastavte osobně mezi 7:00 - 20:00 hod. na adrese: Pilnáčkova 380/1, HK (Gočárův okruh)
Referenční číslo 11030750761
Pracoviště McDonald´s ČR spol. s.r.o. - HK
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Věkoše
Pilnáčkova 380 /3
Firma McDonald`s ČR spol. s r.o.
Kontaktní osoba Kontakt
tel.: +420 724 104 306
RM21@cz.mcd.com
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky brigád Hradec Králové Nabídky práce Hradec Králové