Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace

Požadovaná profese Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče
Pracovní poměr od 4.6.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 26000Kč do 27000Kč / měsíc
Poznámka POŽADUJEME:
- základní vzdělání (do 18 měsíců ode dne nástupu je nutné doplnit si kvalifikační kurz pro PSS, pokud uchazeč nemá odbornou způsobilost),
- trestní bezúhonnost
- očkování proti žloutence typu B - s nástupem alespoň 2 dávky
PRACOVNÍ DOBA: 12ti hodinové směny bez nočních směn, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba, fond pracovní doby 40 hodin týdně
NÁPLŇ PRÁCE: komplexní obslužná péče o osoby s mentálním nebo kombinovaným postižením
NABÍZÍME: zaměstnanecké benefity z FKSP (např. příspěvek na stravování, na penzijní připojištění, na rekreace, šekové poukázky na kulturu, sport a vitaminové prostředky), 5 týdnů dovolené, mimořádné a pololetní odměny, pro přijatého zaměstnance nabízíme byt pro 1 osobu k pronájmu
Konakt: Svejkovská Hana 376 571 270, h.svejkovska@dozpbystrice.cz, k.simkova@dozpbystrice.cz
Referenční číslo 12998230764
Pracoviště Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Nýrsko (okres Klatovy)
Bystřice nad Úhlavou
Firma Domov pro osoby se zdravotním postižením Bystřice nad Úhlavou, příspěvková organizace
Kontaktní osoba Hana Svejkovská
tel.: +420 376 571 270
h.svejkovska@dozpbystrice.cz
Úřad práce Klatovy
Nabídky brigád Klatovy Nabídky práce Klatovy