Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - Institut Krista Velekněze, z.s.

Požadovaná profese Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče
Pracovní poměr od 23.10.2017 do 30.09.2018
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 37.5 h/týden
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 13000Kčdo 14500Kč / měsíc
Poznámka PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: Kurz pracovníka v sociálních službách. Samostatnost, spolehlivost, zručnost, empatie ke starým a nemocným osobám.
NÁPLŇ PRÁCE: Pomoc při zvládání běžných úkonů péče o obyvatele domova pro seniory, při péči o obyvatele domova dbát o jejich psychický stav a duchovní potřeby.
NABÍZÍME: 25 dní dovolené, možnost stravování
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky 9-16 hod. na čísle 571 610 756, 736 522 863, osobně na pracovišti nebo e-mailem: ikvchoryne@seznam.cz
Referenční číslo 13448190775
Pracoviště Institut Krista Velekněze, z.s. 01
Choryně (okres Vsetín)
1
Firma Institut Krista Velekněze, z.s.
Kontaktní osoba Hedvika Šimíčková
tel.: +420 736 522 863
e-mail.: ikvchoryne@seznam.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky práce Vsetín Nabídky brigád Vsetín

/* Not affection functionality */