Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - Oblastní charita Ústí nad Orlicí

Požadovaná profese Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče
Pracovní poměr od 10.6.2019
Pracovněprávní vztah Zkrácený úvazek (20 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Dovednosti
  • Práce s PC (základní znalost)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Mzdové rozpětí od 100Kč / hod.
Poznámka MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Oblastní charita Ústí nad Orlicí, Na Kopečku č.p. 356, 561 51 Letohrad
NÁSTUP DLE DOHODY
PRACOVNÍ ÚVAZEK DLE DOMLUVY
Hledáme kolegyni (kolegu) do našeho týmu, která:
- má zájem o práci se seniory a lidmi se zdravotním postižením
- je aktivní, tvořivá, komunikativní, ráda spolupracuje s ostatními
- nebojí se i náročné práce
- má zkušenost nebo alespoň představu o tom, v čem tato služba spočívá (kurz pracovníka v sociálních službách je vítaný, ale není podmínkou)
- je aktivní řidič (řidičský průkaz sk. B)
- ovládá základy práce na PC
NÁPLŇ PRÁCE:
- přímá práce s klientem - pomoc při osobní hygieně, s oblékáním, s přípravou a podáním jídla atd.
- vedení dokumentace
NABÍZÍME:
- možnost částečného úvazku nebo práce na dohodu
- vzdělávání a odborný růst
- zázemí stabilní organizace
- účast na smysluplné charitní činnosti
KONTAKT:
Životopisy zasílejte elektronicky na adresu: marie.marikova@uo.hk.caritas.cz
nebo poštou na adresu: Na Kopečku 356, 561 51 Letohrad
Referenční číslo 16367420713
Pracoviště Oblastní charita Ústí nad Orlicí
Letohrad (okres Ústí nad Orlicí)
Na Kopečku 356
Firma Oblastní charita Ústí nad Orlicí
Kontaktní osoba Marie Maříková
tel.: +420 734 769 711
marie.marikova@uo.hk.caritas.cz
Úřad práce Ústí nad Orlicí
Nabídky brigád Ústí nad Orlicí Nabídky práce Ústí nad Orlicí