Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - Charita Nový Hrozenkov

Požadovaná profese Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče
Pracovní poměr od 10.12.2018 do 30.11.2019
Pracovněprávní vztah HPP (40 hodin za týden)
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Výhody
  • Jiné výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
Mzdové rozpětí od 17000Kč do 17500Kč / měsíc
Poznámka PEČOVATEL/KA
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B, vztah k seniorům, pozitivní přístup k životu, počáteční práce s PC výhodou, kurz pracovníka v sociálních službách (možnost získat při práci)
Náplň práce: péče o seniory v domácím prostředí (Hovězí, Zděchov, Huslenky, Halenkov, Nový Hrozenkov, Karolinka, Velké Karlovice) - hygiena, nákup, úklid...
Nabízíme: Dobrý kolektiv, benefity, vstřícnost, 5 týdnů dovolené, stravenky, odměny, nástup ihned. Po domluvě možnost úpravy směnnosti a práce na zkrácený úvazek.
První kontakt: telefonicky na číslech 734 891 156, 571451548 v prac. dny od 8 - 14 hod., e-mailem na: martina.roubalikova@nhrozenkov.charita.cz nebo osobně na adrese: Halenkov č.p. 191.
ov. 6.12.
Referenční číslo 14741070795
Pracoviště Charita Nový Hrozenkov 02
Karolinka (okres Vsetín)
Nábřežní 175
Firma Charita Nový Hrozenkov
Kontaktní osoba Mgr. Martina Roubalíková
tel.: +420 734 891 156,571 451 548
martina.roubalikova@nhrozenkov.charita.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky brigád Vsetín Nabídky práce Vsetín