Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pracovníci ostrahy, strážní - Subday s.r.o.

Požadovaná profese Pracovníci ostrahy, strážní
Pracovní poměr od 26.11.2018 do 31.12.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 14000Kč do 15000Kč / měsíc
Poznámka Místo výkonu práce: Plynární, Holešovice, 170 00 Praha 7,přímo u stanice metra Nádráží Holešovice

Kontakt: Martin Hrb tel.775 859 595;email martin.hrb@kd-real.cz

Momentálně jedno pracovní místo vyhrazeno pro invalidního důchodce nebo důchodkyni !!!

Velmi zajimavá finanční odměna v poměru odvedená práce/plat.
Velmi zajimavá hodinová mzda/odvedená práce.
Pravidelné vyplácení mzdy.
Řádná pracovní smlouva.
Jistota dlouhodobé jistoty spolupráce

Náplň práce:

• Zodpovědná.ale nenáročná prace
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Komunikace s klientem – poskytování potřebných informací a služeb
• Udržování čistoty na pracovišti a vybavení střeženého objektu
• Obsluha brány vjezdu a výjezdu vozidel
• Jednoduchá administrativa
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace

Očekáváme:
- spolehlivé, odpovědné a slušné jednání
- chuť pracovat
- výpis z rejstříku trestů

Přesné umistění mista vykonu prace naleznete v odkazu URL adresa pro další informace

Referenční číslo 8732880707
Pracoviště Parkoviště P+R Holešovice
Firma Subday s.r.o.
Kontaktní osoba Martin Hrb, spravce provozu
tel.: +420 775 859 595
martin.hrb@kd-real.cz
Úřad práce Praha 2
Nabídky brigád Praha 2 Nabídky práce Praha 2