Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pracovníci ostrahy, strážní - Mark2 Corporation Czech a.s.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Pracovníci ostrahy, strážní
Pracovní poměr od 1.3.2018
Pracovněprávní vztah HPP (20 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Dovednosti
  • Jiné
Mzdové rozpětí od 15000Kč do 20000Kč / měsíc
Poznámka místo výkonu práce: Praha
Kontakt: Náborové oddělení, tel.: 800 111 112, e-mail: prace@m2c.eu
Pokud Vás naše nabídka zaujala, posílejte svůj životopis na prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality), nebo se za námi zastavte osobně na Náborovém oddělení na adrese Spálená 29, 3.patro, Praha 1 každý všední den od 9.00 - 17.00

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Eliminace nepoctivých zákazníků
• Jednoduchá administrativa
• Komunikace s policií

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Výpis z RT

Nabízíme:
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Náborový příspěvek po odpracování 3 měsíců
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajímavý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny nebo příspěvku

Pokud Vás naše nabídka zaujala, posílejte svůj životopis na prace@m2c.eu (do předmětu uveďte názve pozice včetně lokality), nebo volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112, nebo se za námi zastavte osobně na Náborovém oddělení na adrese Spálená 29, 3.patro, Praha 1 každý všední den od 9.00 - 17.00
Referenční číslo 7150960766
Pracoviště Praha - Náborové oddělení
Praha (okres Hlavní město Praha)
Nové Město
Spálená 97 /29
Firma Mark2 Corporation Czech a.s.
Kontaktní osoba Náborové oddělení
tel.: +420 800 111 112
nabor@m2c.eu
Úřad práce Praha 4
Nabídky brigád Praha 4 Nabídky práce Praha 4