Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pracovníci ostrahy, strážní - Mark2 Corporation Czech a.s.

Požadovaná profese Pracovníci ostrahy, strážní
Pracovní poměr od 1.3.2018
Pracovněprávní vztah HPP (20 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Dovednosti
  • Jiné
Mzdové rozpětí od 15000Kč do 20000Kč / měsíc
Poznámka místo výkonu práce: Praha
Kontakt: Náborové oddělení, tel.: 800 111 112, e-mail: prace@m2c.eu
Pokud Vás naše nabídka zaujala, posílejte svůj životopis na prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality), nebo se za námi zastavte osobně na Náborovém oddělení na adrese Spálená 29, 3.patro, Praha 1 každý všední den od 9.00 - 17.00

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Eliminace nepoctivých zákazníků
• Jednoduchá administrativa
• Komunikace s policií

Požadavky:
• Chuť pracovat
• Výpis z RT

Nabízíme:
• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Náborový příspěvek po odpracování 3 měsíců
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajímavý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny nebo příspěvku

Pokud Vás naše nabídka zaujala, posílejte svůj životopis na prace@m2c.eu (do předmětu uveďte názve pozice včetně lokality), nebo volejte na naši bezplatnou linku 800 111 112, nebo se za námi zastavte osobně na Náborovém oddělení na adrese Spálená 29, 3.patro, Praha 1 každý všední den od 9.00 - 17.00
Referenční číslo 7150960766
Pracoviště Praha - Náborové oddělení
Praha (okres Hlavní město Praha)
Nové Město
Spálená 97 /29
Firma Mark2 Corporation Czech a.s.
Kontaktní osoba Náborové oddělení
tel.: +420 800 111 112
nabor@m2c.eu
Úřad práce Praha 4
Nabídky brigád Praha 4 Nabídky práce Praha 4