Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Pracovníci ostrahy, strážní - CENTR GROUP-ELMONT s.r.o.

Požadovaná profese Pracovníci ostrahy, strážní
Pracovní poměr od 10.9.2019 do 10.9.2020
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Noční provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Výhody
  • Jiné výhody
Mzdové rozpětí od 14740Kč do 14740Kč / měsíc
Poznámka První kontakt: telefonicky - Po - Pá (8:00 - 15:00) nebo e-mailem

Vhodné pro OZP

Náplň práce:
vedení dokumentace klienta
zajištění ostrahy objektu
pochůzková činnost
psovod v nočních hodinách
12-ti hod. směny

Požadujeme:
pečlivost, spolehlivost, flexibilita
aktivní přístup k práci

Nabízíme:
zázemí silné a stabilní společnosti
možnost dalšího vzdělávání
práci v příjemném a přátelském prostředí
profesionální zaškolení

HPP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Možno i na DPP

Místo výkonu práce (adresa): Medlov 175
Referenční číslo 15069510758
Úřad práce Brno-venkov
Nabídky brigád Brno-venkov Nabídky práce Brno-venkov