Pracovníci ostrahy, strážní - BPSA s.r.o.

Požadovaná profese Pracovníci ostrahy, strážní
Pracovní poměr od 1.11.2018 do 31.10.2019
Pracovněprávní vztah HPP (30 hodin za týden)
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 15000Kč / měsíc
Poznámka VYHRAZENO PRO OZP (Chráněné pracovní místo).
Kontakt NEJPRVE telefonicky PO - PÁ od 8 do 15 hod. nebo e-mailem nabor@bpsa.cz.
Požadujeme:
- souhlas se zpracováním údajů pro účely výběrového řízení
- certifikát strážného výhodou
Náplň práce:
- ostraha firemního areálu - evidence příchozích a odchozích osob a vozidel, klíčové hospodářství
- směny: 6:00 - 18 hod./18 - 6:00 hod.
Nabízíme:
- pravidelně vyplácenou mzdu, zákonné příplatky, věrnostní odměny, motivační (výkonnostní) odměny, stabilitu, proplacení vstupní prohlídky a výpisu z RT
- možnost zkráceného úvazku nebo zaměstnání na DPP.
Referenční číslo 14639130779
Pracoviště BPSA s.r.o., prac.
Rokytnice v Orlických horách (okres Rychnov nad Kněžnou)
Kasárna č.e. 41
Firma BPSA s.r.o.
Kontaktní osoba Andrea Kvapilová, referent náboru
tel.: +420 734 300 442
nabor@bpsa.cz
Úřad práce Rychnov nad Kněžnou
Nabídky brigád Rychnov nad Kněžnou Nabídky práce Rychnov nad Kněžnou