Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Nabídka již není aktuální

Pracovníci ostrahy, strážní - AVES PLUS, spol. s r.o.

Požadovaná profese Pracovníci ostrahy, strážní
Pracovní poměr od 22.3.2016
Pracovněprávní vztah DPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 14000Kč / měsíc
Poznámka Hledáme větší počet pracovníků pro dlouhodobou (není podmínkou) spolupráci při zajištění bezpečnosti a ochraně majetku v obchodních domech - různorodé pozice - detektiv v civilu, strážný v obleku, operátor CCTV, dohled na nákladové rampě apod.
Náplň práce:

- kontrolní a pochůzková činnost
- kooperace při záchytech
- drobná administrativa
Co od vás očekáváme
- min. 18 let
- čistý rejstřík trestů
- upravený vzhled a slušné vystupování
- zájem o dlouhodobou spolupráci, možný přechod na HPP
Co vám nabízíme
- zázemí stabilní společnosti
- firemní benefity: oděv, odměny, stravenky 70,-Kč
- možnost individuálního plánu směn
- dlouhodobou spolupráci
- mzda 75-100 Kč/hod. - dle pozice, zkušeností a po zaškolení také výsledků
Referenční číslo 10453280758
Úřad práce Praha 3
Nabídky brigád Praha 3 Nabídky práce Praha 3