Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pracovníci ostrahy, strážní - AVES PLUS, spol. s r.o.

Požadovaná profese Pracovníci ostrahy, strážní
Pracovní poměr od 1.6.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 13350Kč / měsíc
Poznámka
Hledáme kolegy na pozice strážný, detektiv, kamerový dohled do obchodního domu.
Pozice je vyhrazena pro osoby se sníženou pracovní schopností, tzn. invalidní důchodce (ČID/PID).

Náplň práce:
- aktivní detektivní činnost
- ochrana a kontrola majetku klienta
- kontrolní a pochůzková činnost

Požadujeme

- upravený vzhled
- dobrý zdravotní stav
- příjemné vystupování
- čistý trestní rejstřík
- časovou flexibilitu, spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

- stravenka v hodnotě 70,- kč na směnu
- možnost zálohy na mzdu
- odměny za přivedení nového zaměstnance
- profesionální zaškolení
- nástup možný ihned/dohodou
Referenční číslo 10244910790
Pracoviště Obchodní dům
Firma AVES PLUS, spol. s r.o.
Úřad práce Praha 3
Nabídky brigád Praha 3 Nabídky práce Praha 3