Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - Mark2 Corporation Czech a.s.

Požadovaná profese Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Pracovní poměr od 24.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP (20 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 120Kč do 130Kč / hod.
Poznámka Místo výkonu práce: Tesco (Borská pole)
Nutný kontakt předem.
Náplň práce:
o Ochrana a ostraha majetku klienta
o Pochůzková činnost
o Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
o Eliminace nepoctivých zákazníků
o Jednoduchá administrativa
o Komunikace s policií
Požadavky:
o Chuť pracovat
o Trestní bezúhonnost
Nabízíme:
o Možnost týdenních výplat
o Možnost dlouhodobé brigádní spolupráce s možností přechodu na HPP
o Zázemí stabilní společnosti
o Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
o Možnost profesního i platového růstu
o Zajímavý motivační program
o Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace za zvýhodněnou cenu
o Možnost zajištění ubytovny

Referenční číslo 14759460734
Pracoviště Mark2 Corporation Czech a.s., Plzeň 01
Plzeň (okres Plzeň-město)
Vnitřní Město
Firma Mark2 Corporation Czech a.s.
Kontaktní osoba Eliška Karasová
tel.: +420 800 111 112
prace@m2c.eu
Úřad práce Plzeň
Nabídky brigád Plzeň Nabídky práce Plzeň