Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - CENTR GROUP-ELMONT s.r.o.

Požadovaná profese Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Pracovní poměr od 01.11.2017 do 31.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP, minimálně 37.5 h/týden
Směnnost Nepřetržitý provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 12200Kčdo 15000Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
Ochrana a kontrola majetku klienta
12hod. směny (den/noc)
Požadujeme:
reprezentativní a příjemné vystupování
pečlivost, spolehlivost, flexibilita
aktivní přístup k práci
praxe na obdobné pozici výhodou
základní znalost PC
Nabízíme:
nástup dle dohody (HPP/DPP)
HPP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
První kontakt e-mailem.
Referenční číslo 13440080702
Pracoviště CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. - pracoviště
Jihlava (okres Jihlava)
Firma CENTR GROUP-ELMONT s.r.o.
Kontaktní osoba Petr Dufka
tel.: +420 734 172 943
e-mail.: dufka@centr.cz