Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih - Typos, tiskařské závody, s.r.o.

Požadovaná profese Pracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih
Pracovní poměr od 1.9.2019
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzdové rozpětí od 19400Kč / měsíc
Poznámka Náplň práce:
- obsluha stroje na řezání papíru
- práce dle denního plánu výroby

Požadujeme:
- vyučen v technickém oboru (výhodou)
- manuální zručnost
- práci ve 2 směnách
-zodpovědný a pečlivý přístup, dodržování výrobních postupů
-pečlivost, logické uvažování, spolehlivost a svědomitost

Nabízíme:
- jistotu a zázemí stabilní a perspektivní společnosti s dlouholetou tradicí
- hlavní pracovní poměr
- příspěvek na závodní stravování
- 25 dní dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
-možnost nástupu ihned nebo dle dohody

Referenční číslo 16661730741
Pracoviště Typos - Klatovy
Klatovy (okres Klatovy)
Klatovy III
Nádražní 473
Firma Typos, tiskařské závody, s.r.o.
Kontaktní osoba Jarmila Šůsová
tel.: +420 376 375 712
susova@typos.cz
Úřad práce Plzeň
Nabídky brigád Plzeň Nabídky práce Plzeň