Porážeči zvířat, bourači masa - PŘEROVSKÉ JATKY, M.H. s.r.o.

Požadovaná profese Porážeči zvířat, bourači masa
Pracovní poměr od 01.12.2017
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Dovednosti
  • Jiné (- potravinářský průkaz)
Mzdové rozpětí od 25000Kčdo 40000Kč / měsíc
Poznámka Pracovní náplň:
řezník na bourárně

Požadavky:
praxe v oboru; potravinářský průkaz; pečlivost; spolehlivost;

Nabízíme:
dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti

Zájemci se mohou hlásit:
- telefonicky na čísle 581 217 743 - paní Eva Rýparová
Referenční číslo 12466040749
Pracoviště PŘEROVSKÉ JATKY, M.H. s.r.o. - pracoviště PR
Přerov (okres Přerov)
Přerov I-Město
nábř. Dr. Edvarda Beneše 1626/22
Firma PŘEROVSKÉ JATKY, M.H. s.r.o.
Kontaktní osoba Eva Rýparová
e-mail.: mzdy@prerovskejatkymh.cz
Úřad práce Přerov
Nabídky práce Přerov Nabídky brigád Přerov

/* Not affection functionality */