Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení - BETON HRONEK s.r.o.

Požadovaná profese Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracovní poměr od 19.7.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Třísměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výhody
  • Podnikové stravování
Mzdové rozpětí od 23000Kč / měsíc
Poznámka Požadavky: ochota, pečlivost, spolehlivost a pracovitost.

Náplň práce: Výroba betonových výrobků, kontrola kvality, paletování a vyvážení na sklad.

Nabízíme: zázemí stabilní firmy, motivující platové ohodonocení, příspěvek na závodní stravování.
Referenční číslo 14677990725
Pracoviště BETON HRONEK s.r.o.
Ledenice (okres České Budějovice)
Ohrazeníčko
Firma BETON HRONEK s.r.o.
Kontaktní osoba Ing. Josef Hronek, jednatel
tel.: +420 602 431 413
josef.hronek@betonhronek.cz
Úřad práce České Budějovice
Nabídky brigád České Budějovice Nabídky práce České Budějovice