Nabídka již není aktuální

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení - Trelleborg Bohemia, a.s.

Požadovaná profese Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracovní poměr od 02.01.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 15000Kčdo 15500Kč / měsíc
Poznámka POMOCNÝ/-NÁ DĚLNÍK/-ICE
- PP na dobu určitou - po zapracování doba neurčitá, nástup možný ihned nebo dohodou, jednosměnný provoz
- Náplň práce: třídění zmetků a opadů z výroby (plast, pryž, kov, atd.), údržba zeleně v areálu společnosti, údržba příjezdových cest a parkoviště,
hrabání listí, úklid sněhu a další pomocné práce.
- Požadujeme: vyučení, obsluhu VZV, spolehlivost a manuální zručnost
- Nabízíme: stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr na 1 směnu, příspěvek na obědy,
5 týdnů dovolené a další benefity
- V případě zájmu kontaktujte: Kučerová Miroslava, tel.: 495 753 255, po - pá: 6:00 - 14:00, e-mail: miroslava.kucerova@trelleborg.com
Referenční číslo 13495970744
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky práce Hradec Králové Nabídky brigád Hradec Králové
/* Not affection functionality */