Pomocní pracovníci při přípravě jídla - ARAMARK, s.r.o.

Požadovaná profese Pomocní pracovníci při přípravě jídla
Pracovní poměr od 01.11.2017 do 31.10.2020
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 16000Kčdo 18000Kč / měsíc
Poznámka Pro firemní restauraci v Plzni hledáme pracovníka pro výdej jídel/pomocnou sílu.
Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, příprava prostoru před výdejem, výdej jídel, úklid po výdeji, blokování jídel.
Požadujeme: praxi v gastronomii, zručnost, spolehlivost, potravinářský průkaz (možnost zajistit při nástupu).
Pracovní doba: po - pa 14:00 - 22:00 (víkendy volné)
Nabízíme: firemní stravování, odborná školení, odměny za doporučení nového zaměstnance

Referenční číslo 13449880709
Pracoviště ARAMARK, s.r.o. Plzeň
Plzeň (okres Plzeň-město)
Jižní Předměstí
Tylova 1/57
Firma ARAMARK, s.r.o.
Kontaktní osoba Lenka Všetečková
tel.: +420 602 100 592
e-mail.: prace@aramark.cz
Úřad práce Plzeň
Nabídky práce Plzeň Nabídky brigád Plzeň

/* Not affection functionality */