Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pomocní montážní dělníci - TGH RENOVA s. r. o.

Požadovaná profese Pomocní montážní dělníci
Pracovní poměr od 20.10.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Výhody
  • Jiné výhody
Mzdové rozpětí od 14000Kč do 18000Kč / měsíc
Poznámka POMOCNÍ DĚLNÍCI
Nástup možný ihned.
Požadujeme: manuální zručnost
Náplň práce: pomocné práce při montáži konstrukcí
Nabízíme: stravenky, dobré platové zařazení - dohodou, ranní směny
První kontakt: telefonicky 602 525 011, 571 694 580, e-mailem: dobiasova@tghrenova.cz nebo osobně po předchozí domluvě - životopis přineste s sebou
ov. 12.10.
Referenční číslo 14531750712
Pracoviště TGH RENOVA s. r. o.
Valašské Meziříčí (okres Vsetín)
Krásno nad Bečvou
Masarykova 753
Firma TGH RENOVA s. r. o.
Kontaktní osoba Ing. Vít Horák
tel.: +420 602 525 011
dobiasova@tghrenova.cz
Úřad práce Vsetín
Nabídky brigád Vsetín Nabídky práce Vsetín