Pomocní dělníci ve výrobě - Foundeik Metal s.r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Pomocní dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 1.12.2018
Pracovněprávní vztah HPP (37.5 hodin za týden)
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 17000Kč do 22000Kč / měsíc
Poznámka Pracoviště: Nádražní č.p. 588, Mariánské údolí, Hlubočky. Nástup možný ihned.
Popis pozice:
- pomocné, přípravné, obslužné a manipulační práce
- pozice nevyžadující vzdělání nebo praxi
Požadujeme: zručnost, pečlivost, spolehlivost, manuální zručnost.
Nabízíme:
- náborový příspěvek 5.000 Kč
- příplatky: výkonové, za přesčasy, noční směny, pracovní prostředí, víkendy, svátky
- příspěvek na stravování
- stravenky za odpracované dvanáctihodinové směny
- penzijní připojištění
- 25 dnů dovolené (o 5 dnů více než je v Zákoníku práce)
- možnost přivýdělku (víkendy)
- možnost vykonávat i brigádně
- výhodné telefonní tarify
- ubytování zajištěno, možný příspěvek na ubytování
- výborné dopravní spojení navazující na směny
- práce od pondělí do pátku - ranní směna 6:05 - 14:05 hod., noční směna 22:05 - 06:05 hod., víkendy volné
Kontakt POUZE telefonicky od 6.30 - 14.30 hod. nebo e-mailem.
Referenční číslo 15050020742
Pracoviště Foundeik Metal s.r.o.
Hlubočky (okres Olomouc)
Mariánské Údolí
Nádražní 588
Firma Foundeik Metal s.r.o.
Kontaktní osoba Soňa Ošťádalová
tel.: +420 585 153 677
sona.ostadalova@foundeik.cz
Úřad práce Olomouc
Nabídky brigád Olomouc Nabídky práce Olomouc