Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pomocní dělníci ve výrobě - KŠ PREFA s.r.o.

Požadovaná profese Pomocní dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 1.10.2019 do 31.3.2020
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Jednosměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Nižší střední odborné
Mzdové rozpětí od 20000Kč do 25000Kč / měsíc
Poznámka Požadavky:
- vyučení v oboru
- znalosti technických výkresů
- zkušenosti s výrobou forem pro betonové prefa výrobky
- výhodou průkaz řidiče VZV a průkaz vazače
Náplň práce:
- výroba betonových a železobetonových prefabrikátů
- betonářské práce
Info o firmě: https://ksprefa.cz/
Mzda od 105,- Kč/hod. až do 125,-Kč na hod. + až 30%osobní ohodnocení.
PP na rok s možností prodloužení. Způsob kontaktování zaměstnavatele: provozovna Štětí, Litoměřická 723, Jana Mesteková, každé úterý od 12:00 hod.do 14:30 hod. , e-mailem j.mestekova@ksprefa.cz, telefonicky od 8:00 - 16:00 hod.
Referenční číslo 14984700748
Pracoviště KŠ PREFA s.r.o., pracoviště Štětí
Štětí (okres Litoměřice)
Litoměřická 723
Firma KŠ PREFA s.r.o.
Kontaktní osoba Zdeněk Zdvihal
tel.: +420 737 256 824
z.zdvihal@ksprefa.cz
Úřad práce Litoměřice
Nabídky brigád Litoměřice Nabídky práce Litoměřice