Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pomocní dělníci ve výrobě - Hradecká pekárna, s.r.o.

Pro změny oblíbených se musíte přihlásit
Požadovaná profese Pomocní dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 10.7.2018 do 30.6.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Noční provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 18000Kč / měsíc
Poznámka PRACOVNÍK/-ICE V EXPEDICI
- Místo výkonu práce: Bieblova 849, 500 03 Hradec Králové
- PP na dobu určitou 1 roku, nástup možný ihned
- Náplň práce: noční expedice pečiva, příprava zboží dle dodacích listů pro řidiče rozvozu
- Požadujeme: dobrý zdravotní stav bez alergie, kožních ekzémů, znalost českého jazyka slovem i písmem
- Nabízíme: příspěvek na stravování nebo stravenky, firemní výrobky za zvýhodněné ceny
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně, kontaktní osoba: Janošová Jana, email: sekretariat@hradeckapekarna.cz, tel.: 730 540 455
Referenční číslo 14729840717
Pracoviště Hradecká pekárna, s.r.o.
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Slezské Předměstí
Bieblova 849 /10
Firma Hradecká pekárna, s.r.o.
Kontaktní osoba Jana Janošová, referent personalistiky
tel.: +420 730 540 455
sekretariat@hradeckapekarna.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky brigád Hradec Králové Nabídky práce Hradec Králové