Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pomocní dělníci ve výrobě - Hradecká pekárna, s.r.o.

Požadovaná profese Pomocní dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 10.7.2018 do 30.6.2019
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Noční provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzdové rozpětí od 18000Kč / měsíc
Poznámka PRACOVNÍK/-ICE V EXPEDICI
- Místo výkonu práce: Bieblova 849, 500 03 Hradec Králové
- PP na dobu určitou 1 roku, nástup možný ihned
- Náplň práce: noční expedice pečiva, příprava zboží dle dodacích listů pro řidiče rozvozu
- Požadujeme: dobrý zdravotní stav bez alergie, kožních ekzémů, znalost českého jazyka slovem i písmem
- Nabízíme: příspěvek na stravování nebo stravenky, firemní výrobky za zvýhodněné ceny
- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně, kontaktní osoba: Janošová Jana, email: sekretariat@hradeckapekarna.cz, tel.: 730 540 455
Referenční číslo 14729840717
Pracoviště Hradecká pekárna, s.r.o.
Hradec Králové (okres Hradec Králové)
Slezské Předměstí
Bieblova 849 /10
Firma Hradecká pekárna, s.r.o.
Kontaktní osoba Jana Janošová, referent personalistiky
tel.: +420 730 540 455
sekretariat@hradeckapekarna.cz
Úřad práce Hradec Králové
Nabídky brigád Hradec Králové Nabídky práce Hradec Králové