Euro.cz Finance.cz Cnews.cz Autobible.cz Edna.cz Více

Pomocní dělníci ve výrobě - SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o.

Požadovaná profese Pomocní dělníci ve výrobě
Pracovní poměr od 2.11.2018
Pracovněprávní vztah HPP
Směnnost Dvousměnný provoz
Minimální stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Dovednosti
  • Jiné (pečlivost, manuální zručnost, spolehlivost a zodpovědnost)
Mzdové rozpětí od 13500Kč / měsíc
Poznámka Pozice: dělníci do výroby
OC
Náplň práce: řezání a frézování dřevěného materiálu
Požadujeme: pečlivost, manuální zručnost podmínkou, spolehlivost a zodpovědnost
Nástup možný ihned na dobu neurčitou. Mzda: 13 500,- Kč
Kontakt: Spálenský Jan, e-mail: jan@spalensky.cz
Místo výkonu práce: SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o., Kamýk nad Vltavou č.p. 132, 262 63 Kamýk nad Vltavou
Referenční číslo 14715720718
Pracoviště SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o.
Kamýk nad Vltavou (okres Příbram)
Firma SPÁLENSKÝ - DŘEVĚNÉ LIŠTY, s.r.o.
Kontaktní osoba Jan Spálenský
tel.: +420 318 841 128
jan@spalensky.cz
Úřad práce Příbram
Nabídky brigád Příbram Nabídky práce Příbram